? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest telefon?

Poj´┐Żcie telefonu i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja telefonu napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

telefon - dla wi´┐Żkszo´┐Żci z nas jest praktycznie kolejn´┐Ż ko´┐Żczyn´┐Ż naszego cia´┐Ża. Zdecydowana cz´┐Ż´┐Ż ka´┐Żdego spo´┐Żecze´┐Żstwa nie wyobra´┐Ża sobie ´┐Życia bez telefonu. Oczywi´┐Żcie na samym pocz´┐Żtku telefon s´┐Żu´┐Ży´┐Ż jedynie do komunikowania si´┐Ż ludzi oddalonych od siebie. Jednak w dzisiejszych czasach zastosowanie telefonu zmieni´┐Żo si´┐Ż radykalnie. Przede wszystkim telefonia stacjonarna coraz to mocniej jest wypierana do lamusa. W jej miejsce zdecydowanie wchodz´┐Ż telefony kom´┐Żrkowe, kt´┐Żry posiada praktycznie ka´┐Żdy z nas. Taki osobisty telefon kom´┐Żrkowy jest ju´┐Ż nie tylko narz´┐Żdziem do rozm´┐Żw z osobami oddalonymi od siebie o wiele kilometr´┐Żw.

W dzisiejszych czasach telefon mo´┐Że by´┐Ż tak´┐Że osobistym pami´┐Żtnikiem, sekretark´┐Ż czy narz´┐Żdziem pracy. Wielu z nas posiada wiele telefon´┐Żw kom´┐Żrkowych. Niekt´┐Żre s´┐Ż tylko do pracy inne do zabawy. W dzisiejszych telefonach instalowane s´┐Ż gry, kt´┐Żre jeszcze nie tak dawno by´┐Ży dost´┐Żpne tylko i wy´┐Ż´┐Żcznie na komputerze. Teraz telefon sta´┐Ż rzecz´┐Ż niezb´┐Żdn´┐Ż dla ka´┐Żdego cz´┐Żowieka. W obecnych czasach codziennie wyrzucamy ponad milion telefon´┐Żw na ´┐Żmietnik, co sprawia, ´┐Że utylizacja ich jest bardzo istotna dla naszego ´┐Żrodowiska naturalnego.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  perspektywa ewolucyjna
altruizm
ekonomia turystyki
dusznica bolesna
PART
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.