? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest technologia informatyczna?

Poj´┐Żcie technologii informatycznej i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja technologii informatycznej napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

technologia informatyczna - zastosowania informatyki w spo´┐Żecze´┐Żstwie.
Poj´┐Żcie technologii informacyjnej rozpowszechni´┐Żo si´┐Ż dopiero w ostatnich latach. Mo´┐Że dziwi´┐Ż u´┐Życie ,,technologii" - okre´┐Żlenia zwi´┐Żzanego z procesem - w odniesieniu do ,,informacji" - obiekt´┐Żw raczej sta´┐Żych, zapisywanych zwykle w wybranej postaci. Ale to po´┐Ż´┐Żczenie s´┐Ż´┐Żw ma g´┐Ż´┐Żbokie uzasadnienie we wsp´┐Żczesnej postaci informacji, jak r´┐Żwnie´┐Ż w sposobach korzystania z niej. Informacji towarzysz´┐Ż, bowiem dzisiaj procesy i dzia´┐Żania. Zar´┐Żwno sam obiekt - informacja, nie tylko ta dost´┐Żpna w sieci komputerowej, w ka´┐Żdej chwili ulega zmianie (poszerzeniu, aktualizacji, dopisaniu powi´┐Żza´┐Ż, nowym interpretacjom), jak i korzystanie z niej jest procesem - nie tylko si´┐Żgamy po ni´┐Ż, jak po fragment zapisany w ksi´┐Ż´┐Żce stoj´┐Żcej na p´┐Żce, ale - pisz´┐Żc odpowiednie polecenie dla systemu wyszukiwania informacji w sieci - uruchamiamy proces jej uformowania w odpowiednim zakresie i postaci.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  badanie
Internet
biegunka
park narodowy
prawo wyborcze
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.