? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest suwmiarki?

Poj´┐Żcie suwmiarek i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja suwmiarek napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

suwmiarki - metoda koincydencyjna pomiar´┐Żw. Dzielimy je na: uniwersalne (pomiary zew,wew ,g´┐Ż´┐Żboko´┐Ż´┐Ż otwor´┐Żw), do pomiar´┐Żw zew. ,do pomiar´┐Żw wew., g´┐Ż´┐Żboko´┐Żciomierze , specjalistyczne np. modu´┐Żowe. Budowa - prowadnica zako´┐Żczona szcz´┐Żkami sta´┐Ż´┐Ż do pomiaru zewn. i szcz´┐Żk´┐Ż do pomiar´┐Żw wewn. skala kreskowa naniesiona na prowadnice ze sta´┐Ż´┐Ż dzia´┐Żk´┐Ż elementarn´┐Ż 1 mm , w tylnej cz´┐Żci wyszlifowany rowek b´┐Żd´┐Żcy prowadnic´┐Ż g´┐Ż´┐Żboko´┐Żciomierza po prowadnicy przesuwa si´┐Ż szcz´┐Żka ruchoma dociskana za pomoc´┐Ż j´┐Żzyka zacisku zapewniajacego dok´┐Żadny pomiar do suwaka szcz´┐Żki ruchomej przymocowana jest wysuwka g´┐Ż´┐Żboko´┐Żciomierza na suwaku naniesiona jest skala noniusza odczyt dokonujemy w momencie pokrycia si´┐Ż skali noniusza ze ska´┐Ż´┐Ż g´┐Ż´┐Żn´┐Ż

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  koncepcja marketingowa
Metoda Hellwiga
PART
model
uk´┐Żad kr´┐Ż´┐Żenia
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.