? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest styl?

Poj´┐Żcie stylu i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja stylu napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

styl - jest poj´┐Żciem wielokierunkowym. Og´┐Żlnie oznacza charakter, rodzaj, dan´┐Ż form´┐Ż, fason. W psychologii cz´┐Żstym terminem jest na przyk´┐Żad: „styl ´┐Życia” okre´┐Żlaj´┐Żcy poczynania, spos´┐Żb na ´┐Życie danej jednostki, rodziny, subkultury, spo´┐Żecze´┐Żstwa.

W muzyce stylem okre´┐Żla si´┐Ż gatunek wykonywanych utwor´┐Żw instrumentalnych i /lub ´┐Żpiewanych. Na przyk´┐Żad pop, rap, rock, blues itd. Poj´┐Żcie stylu niezwykle wa´┐Żne jest r´┐Żwnie´┐Ż w modzie, w nowych trendach. Tutaj styl tyczy si´┐Ż sposobu ubierania. Projektanci mody d´┐Ż´┐Ż´┐Ż zwykle do stworzenia w´┐Żasnego, niepowtarzalnego stylu, lub wzoruj´┐Ż si´┐Ż na upatrzonych, utartych ju´┐Ż stylach.

Style znane s´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż w wielu dziedzinach sportu, na przyk´┐Żad styl motylkowy, styl zmienny w p´┐Żywaniu, w zapasach style klasyczne i wolne, wiele styli dotyczy r´┐Żwnie´┐Ż szeroko poj´┐Żtego narciarstwa. W ka´┐Żdej dziedzinie, niezale´┐Żnie czy chodzi o literatur´┐Ż, kultur´┐Ż, sport itp., istniej´┐Ż por´┐Żwnania do stylu klasycznego, kt´┐Żry swoje ´┐Żr´┐Żd´┐Ża ma najcz´┐Żciej w staro´┐Żytno´┐Żci, w czasach rozwoju cywilizacji greckiej i rzymskiej.

Styl klasyczny, oznacza ten pierwszy, podstawowy na bazie, kt´┐Żrego powstawa´┐Ży kolejne style w danej dziedzinie, niejako prawid´┐Żo i pierwowz´┐Żr.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  nie´┐Żyt nosa
przeciwutleniacz
cia´┐Żo migda´┐Żkowe
mened´┐Żer
w´┐Żtroba
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.