? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest seed?

Poj´┐Żcie seeda i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja seeda napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

seed - oznacza osob´┐Ż (czasami okre´┐Żla si´┐Ż j´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż seeder, z ang. ´┐Żr´┐Żd´┐Żo), kt´┐Żra udost´┐Żpnia pewien plik lub pliki w sieci torrent p2p innym osobom. Sie´┐Ż p2p jest to sie´┐Ż stworzona przez u´┐Żytkownik´┐Żw i dla u´┐Żytkownik´┐Żw w celu wymiany plik´┐Żw muzycznych, program´┐Żw, film´┐Żw, gier. Seed posiada dany plik ´┐Żci´┐Żgni´┐Żty w ca´┐Żo´┐Żci, przez co mo´┐Że go tylko udost´┐Żpnia´┐Ż innym u´┐Żytkownikom, kt´┐Żrzy ´┐Żci´┐Żgaj´┐Ż go w cz´┐Żciach (ograniczenie ulepszaj´┐Żce przep´┐Żyw informacji w sieci p2p). Dlatego chc´┐Żc pobra´┐Ż plik szybko nale´┐Ży wybiera´┐Ż tak´┐Ż jego wersj´┐Ż, kt´┐Żra posiada najwi´┐Żcej seed´┐Żw.

Na wielu stronach z trackerami p2p (czyli odno´┐Żnikami do okre´┐Żlonego pliku), zw´┐Żaszcza tych wymagaj´┐Żcych p´┐Żatnej rejestracji, nagradzane jest udost´┐Żpnianie w ca´┐Żo´┐Żci (seedowanie) jak najwi´┐Żkszej ilo´┐Żci plik´┐Żw. Mo´┐Żna wtedy ´┐Żci´┐Żga´┐Ż nowe pliki bez ´┐Żadnych ogranicze´┐Ż co do pr´┐Żdko´┐Żci pobierania. Odwrotna sytuacja zachodzi, gdy natychmiast po ´┐Żci´┐Żgni´┐Żciu pliku przestajemy go udost´┐Żpnia´┐Ż. Wtedy nasza pr´┐Żdko´┐Ż´┐Ż pobierania spadnie znacz´┐Żco, do momentu, gdy nie zaczniemy znowu udost´┐Żpnia´┐Ż plik´┐Żw.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  denotacja
kartoteka
ftyzjopulmonologia
rewaluacja
eksporter
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  komunikacja
osoba fizyczna
zdolno´┐Ż´┐Ż prawna
bezrobocie
m´┐Żodzie´┐Ż
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.