? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest przegl´┐Żdarka internetowa?

Poj´┐Żcie przegl´┐Żdarki internetowej i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja przegl´┐Żdarki internetowej napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

przegl´┐Żdarka internetowa - Przegl´┐Żdarka internetowa to program przeznaczony specjalnie do pos´┐Żugiwania si´┐Ż narz´┐Żdziem Internet i sprawnego poruszania si´┐Ż po wirtualnym ´┐Żwiecie. Przegl´┐Żdarka umo´┐Żliwia wy´┐Żwietlanie i przegl´┐Żdanie stron internetowych, otwierania i pobierania plik´┐Żw multimedialnych, ale tak´┐Że komunikowanie si´┐Ż, robienie zakup´┐Żw oraz daje nieokre´┐Żlone mo´┐Żliwo´┐Żci zdobywania informacji i rozrywki.
Zazwyczaj wraz z kompletem instalacyjnym do´┐Ż´┐Żczonym do wybranej przegl´┐Żdarki otrzymujemy dodatkowe narz´┐Żdzia np. program do obs´┐Żugi poczty elektronicznej lub korzystania z portali dyskusyjnych.

Wraz z post´┐Żpem w dziedzinie ´┐Żrodowiska internetowego udoskonalane s´┐Ż przegl´┐Żdarki. Ich szata graficzna opracowywana jest tak, aby u´┐Żytkownik - zw´┐Żaszcza ten mniej zaznajomiony z us´┐Żugami sieciowymi m´┐Żg´┐Ż swobodnie porusza´┐Ż si´┐Ż w sieci, du´┐Ży nacisk stawiany jest tak´┐Że na u´┐Żyteczno´┐Ż´┐Ż i u´┐Żyteczno´┐Ż´┐Ż oferowanych rozwi´┐Żza´┐Ż.

W obecnych realiach i rozwoju przest´┐Żpczo´┐Żci internetowej producenci przegl´┐Żdarek oferuj´┐Ż te´┐Ż coraz bezpieczniejsze rozwi´┐Żzania, tak by wszystkie nasze dane, u´┐Żywane podczas zakup´┐Żw lub korzystania z internetowych kont bankowych by´┐Ży bezpieczne i nikt nie uzyska´┐Ż do nich dost´┐Żpu.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  filia
pomnik przyrody
sublimacja
kontrola
rewaluacja
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.