? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest private banking?

Poj´┐Żcie private bankingu i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja private bankingu napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

private banking - to indywidualne zarz´┐Żdzanie przez banki pieni´┐Żdzmi najbogatszych klient´┐Żw, kt´┐Żrym oferowane s´┐Ż specjalne/wyszukane formy inwestowania oraz opieka osobistych doradc´┐Żw.

Teoretycznie, aby rozpocz´┐Ż´┐Ż korzystanie z private rankingu w Polsce nale´┐Ży mie´┐Ż, co najmniej 200 tysi´┐Żcy z´┐Żotych, jednak´┐Że posiadanie takiego minimum daje dost´┐Żp do niewiele lepszej oferty banku ni´┐Ż jest to w przypadku zwyczajnych klient´┐Żw. Prawdziwe korzy´┐Żci mo´┐Żna czerpa´┐Ż z private rankingu posiadaj´┐Żc 2 miliony z´┐Żotych.

Private Bank planuj´┐Żc dla klienta indywidualne i zarazem skuteczne lokowanie ´┐Żrodk´┐Żw finansowych, mo´┐Że je zainwestowa´┐Ż w produkty nie dost´┐Żpne dla wszystkich, nale´┐Ż´┐Ż do nich m.in. dzie´┐Ża sztuki (art banking), wino, kamienie szlachetne, nieruchomo´┐Żci czy fundusze zagraniczne.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  katabaza
wzrost gospodarczy
system bankowy
zapalenie cewki moczowej
model finansowy
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.