? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest prawo gospodarcze?

Poj´┐Żcie prawa gospodarczego i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja prawa gospodarczego napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

prawo gospodarcze - jak ka´┐Żde inne prawo reguluje pewne stosunki prawne. Prawo gospodarcze b´┐Żdzie si´┐Ż zajmowa´┐Żo regulacj´┐Ż stosunk´┐Żw prawnych, kt´┐Żre powstaj´┐Ż w przestrzeni pomi´┐Żdzy pa´┐Żstwem a podmiotem gospodarczym. Inaczej m´┐Żwi´┐Żc, jest to sfera stosunk´┐Żw prawnych, kt´┐Żra wype´┐Żnia przestrze´┐Ż pomi´┐Żdzy pa´┐Żstwem podmiotami gospodarczymi. B´┐Żdzie interesowa´┐Ż nas ka´┐Żdy podmiot gospodarczy od pocz´┐Żtku do ko´┐Żca, ale w wybranym zakresie; od powstania do zako´┐Żczenia dzia´┐Żalno´┐Żci. Prawo gospodarcze jak ka´┐Żde inne prawo reguluje pewne stosunki prawne.

Prawo gospodarcze b´┐Żdzie si´┐Ż zajmowa´┐Żo regulacj´┐Ż stosunk´┐Żw prawnych, kt´┐Żre powstaj´┐Ż w przestrzeni pomi´┐Żdzy pa´┐Żstwem a podmiotem gospodarczym. Inaczej m´┐Żwi´┐Żc, jest to sfera stosunk´┐Żw prawnych, kt´┐Żra wype´┐Żnia przestrze´┐Ż pomi´┐Żdzy pa´┐Żstwem podmiotami gospodarczymi. B´┐Żdzie interesowa´┐Ż nas ka´┐Żdy podmiot gospodarczy od pocz´┐Żtku do ko´┐Żca, ale w wybranym zakresie; od powstania do zako´┐Żczenia dzia´┐Żalno´┐Żci.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  w´┐Żdka czysta
kr´┐Żgos´┐Żup
uk´┐Żad kostny
emotikona
klatka piersiowa
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.