? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest podr´┐Żowanie promami?

Poj´┐Żcie podr´┐Żowania promami i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja podr´┐Żowania promami napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

podr´┐Żowanie promami - Promy morskie przystosowane s´┐Ż do przewo´┐Żenia pasa´┐Żer´┐Żw oraz wszelkiego rodzaju pojazd´┐Żw, z poci´┐Żgami w´┐Ż´┐Żcznie. Z uwagi na specyfik´┐Ż podr´┐Ży promami, pok´┐Żady dla pasa´┐Żer´┐Żw przystosowane s´┐Ż do r´┐Żnego standardu podr´┐Żowania. Na promie mo´┐Żna korzysta´┐Ż z kabin lub siedze´┐Ż lotniczych miejsca te s´┐Ż rezerwowane, b´┐Żd´┐Ż mo´┐Żna wykupi´┐Ż bilet upowa´┐Żniaj´┐Żcy do podr´┐Ży bez prawa do zarezerwowanego miejsca. Podr´┐Żny taki korzysta z miejsc w salach kinowych, barach lub ´┐Żawek na pok´┐Żadzie. Kabiny r´┐Żni´┐Ż si´┐Ż wielko´┐Żci´┐Ż (dwu, trzy- lub czteroosobowe) i usytuowaniem. Standard kabin oraz cena uzale´┐Żnione s´┐Ż od pok´┐Żadu, na kt´┐Żrym znajduje si´┐Ż kabina, im pok´┐Żad wy´┐Ższy tym cena wy´┐Ższa, oraz od tego czy kabina usytuowana jest po zewn´┐Żtrznej stronie promu, czy po wewn´┐Żtrznej. Kabiny usytuowane po zewn´┐Żtrznej stronie posiadaj´┐Ż okna /(tzw. Bulaje), natomiast kabiny wewn´┐Żtrzne s´┐Ż tylko sztucznie o´┐Żwietlone. Zabronione jest przebywanie w samochodach lub przyczepach kempingowych oraz na pok´┐Żadzie towarowym przeznaczonym dla pojazd´┐Żw.

Cena biletu uzale´┐Żniona jest od standardu podr´┐Ży, najdro´┐Ższe s´┐Ż miejsca w kabinach zewn´┐Żtrznych na g´┐Żrnym pok´┐Żadzie. Pasa´┐Żer podr´┐Żuj´┐Żcy z pojazdem ponosi dodatkowe op´┐Żaty uzale´┐Żnione od rodzaju i wielko´┐Żci pojazdu.

Cena dodatkowo uzale´┐Żniona jest od terminu podr´┐Ży. Wi´┐Żkszo´┐Ż´┐Ż linii promowych r´┐Żnicuje ceny na sezonowe i posezonowe.

Nale´┐Ży pami´┐Żta´┐Ż, ´┐Że cena biletu zakupionego w dwie strony jest ni msza ni´┐Ż cena dw´┐Żch bilet´┐Żw w jedna stron´┐Ż.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  skrzy´┐Żowanie naw
pracownik
portfolio
geneza
filia
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.