? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest peep show?

Poj´┐Żcie peep showu i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja peep showu napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

peep show - jest to rodzaj przedstawienia. Z j´┐Żzyka angielskiego, dok´┐Żadnie oznacza podgl´┐Żdanie przez dziurk´┐Ż od klucza.

W Polsce, Peep show kojarzy si´┐Ż jedynie z erotycznym przedstawieniem, natomiast w innych kulturach mo´┐Żna spotka´┐Ż si´┐Ż z r´┐Żnymi tematycznie pokazami zachowanymi w tej konwencji. Peep show odbywa si´┐Ż w specjalnych, zaciemnionych kabinach, kt´┐Żre zapewniaj´┐Ż du´┐Ż´┐Ż intymno´┐Ż´┐Ż dla widz´┐Żw. Podsyca to dreszczyk emocji i spe´┐Żnia fantazje niejednych o staniu si´┐Ż podgl´┐Żdaczem. Najcz´┐Żciej pokazywanym w ten spos´┐Żb jest striptease. Tancerka ta´┐Żczy na obrotowej, ma´┐Żej scenie, kt´┐Żra jest ulokowana w pomieszczeniu z ukrytymi okienkami. Zasuwy otwor´┐Żw otwieraj´┐Ż si´┐Ż po wrzuceniu monety do maszyny. Jedna moneta wystarcza, ´┐Żeby obejrze´┐Ż spektakl tylko przez okre´┐Żlony czas. ´┐Żeby kontynuowa´┐Ż podgl´┐Żdanie, widz musi po´┐Żwi´┐Żci´┐Ż kolejn´┐Ż monet´┐Ż

Peep show jest coraz to bardziej popularn´┐Ż form´┐Ż pokaz´┐Żw erotycznych. Istniej´┐Ż zar´┐Żwno specjalne kluby oferuj´┐Żce ten rodzaj rozrywki jak i wirtualna jej forma. W sieci dost´┐Żpnych jest wiele portali internetowych, gdzie dzi´┐Żki kamerom, widzowie mog´┐Ż obserwowa´┐Ż tancerki. Maj´┐Ż one zazwyczaj charakter darmowy i nie wymagaj´┐Ż logowania.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  region turystyczny
nazwa w´┐Żasna
grafika
mi´┐Żnie g´┐Żowy
sprzeda´┐Ż
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.