? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest ob´┐Żawa?

Poj´┐Żcie ob´┐Żawy i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja ob´┐Żawy napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

ob´┐Żawa - jest to termin u´┐Żywany g´┐Ż´┐Żwnie przez ludzi zwi´┐Żzanych z ´┐Żowiectwem. Najcz´┐Żciej jest ona kojarzona z polowaniem na zwierzyn´┐Ż przy pomocy nagonki. Ob´┐Żawa pozwala zacie´┐Żni´┐Ż kr´┐Żg, w kt´┐Żrym znajduje si´┐Ż dane zwierze, na kt´┐Żre organizowane jest polowanie. Jest to metoda ´┐Żowiecka znana ju´┐Ż bardzo d´┐Żugo. Praktycznie na prehistoryczni ludzie wiedzieli, ´┐Że w ten spos´┐Żb b´┐Żd´┐Ż mieli wi´┐Żksze szanse upolowa´┐Ż takie zwierze. Jak wiadomo potrzeba jest matk´┐Ż wynalazk´┐Żw. W tym przypadku tak´┐Że, bo to w´┐Ża´┐Żnie g´┐Ż´┐Żd spowodowa´┐Ż wyt´┐Żenie si´┐Ż umys´┐Żu, co zaowocowa´┐Żo t´┐Ż jak´┐Że skuteczn´┐Ż metod´┐Ż polowania.

Dodatkowo zwrot ob´┐Żawa jest tak´┐Że u´┐Żywany przez policj´┐Ż lub wojsko. W tym przypadku polega to na jak najszybszym z´┐Żapaniu danego przest´┐Żpcy. Samo dzia´┐Żanie ob´┐Żawy jest bardzo zbli´┐Żone do polowania na zwierzyn´┐Ż. Tylko w tym przypadku stosuje si´┐Ż inne metody i ´┐Żrodki by osi´┐Żgn´┐Ż´┐Ż sukces. Polega to g´┐Ż´┐Żwnie na mobilizacji sporej ilo´┐Żci funkcjonariuszy, a tak´┐Że na blokowaniu wszelkich dost´┐Żpnych dr´┐Żg przejazdowych. W ten spos´┐Żb policja na ca´┐Żym ´┐Żwiecie zatrzyma´┐Ża ju´┐Ż bardzo du´┐Żo przest´┐Żpc´┐Żw, sprawiaj´┐Żc, ´┐Że czujemy si´┐Ż do´┐Ż´┐Ż bezpieczni w miejscu naszego zamieszkania. Niestety niekiedy nie przynosi ona odpowiedniego efektu i dany z´┐Żoczy´┐Żca ucieka.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  dystrybucja
klatka piersiowa
pandemia
ozon
adres ip
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.