? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest mp4?

Poj´┐Żcie mp4 i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja mp4 napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

mp4 - urz´┐Żdzenie jest ulepszon´┐Ż wersj´┐Ż formatu mp3, na kt´┐Żrym mo´┐Żna tylko s´┐Żucha´┐Ż muzyki. Mp4 posiada wiele dodatkowych zalet, kt´┐Żre mog´┐Ż by´┐Ż przydatne zw´┐Żaszcza m´┐Żodym ludziom.

Dzi´┐Żki temu odtwarzaczowi mo´┐Żna nie tylko s´┐Żucha´┐Ż muzyki, ale r´┐Żwnie´┐Ż gra´┐Ż w gry oraz zdj´┐Żcia. Dodatkowymi atutami jest mo´┐Żliwo´┐Ż´┐Ż ogl´┐Żdania film´┐Żw i teledysk´┐Żw, kt´┐Żre zosta´┐Ży zapisane. Mo´┐Żna pod´┐Ż´┐Żczy´┐Ż go nie tylko do komputera, ale tak´┐Że do telewizora czy radia samochodowego. Dzi´┐Żki mp4 mo´┐Żna czyta´┐Ż e booki, kt´┐Żre s´┐Ż coraz bardziej popularne. Wszystkie dane mo´┐Żna zapisa´┐Ż w pami´┐Żci odtwarzacza, kt´┐Żra zachowuje umieszczone w niej dane. Obecnie na rynku mo´┐Żna ju´┐Ż spotka´┐Ż modele, kt´┐Żre posiadaj´┐Ż aparat cyfrowy i mo´┐Żna od razu zapisywa´┐Ż zdj´┐Żcia. Jest to jedno z najpopularniejszych obecnie urz´┐Żdze´┐Ż w´┐Żr´┐Żd m´┐Żodych ludzi, kt´┐Żre jest wykorzystywane nie tylko do nauki, ale r´┐Żwnie´┐Ż dla rozrywki.

Zalet´┐Ż mp4 jest tak´┐Że jego wielko´┐Ż´┐Ż, kt´┐Żra pozwala na schowanie go wsz´┐Żdzie dzi´┐Żki czemu jej fanami s´┐Ż zar´┐Żwno osoby, kt´┐Żre uprawiaj´┐Ż sport, jak i ci, kt´┐Żrzy stale pod´┐Ż´┐Żaj´┐Ż za nowymi trendami. Du´┐Ży wp´┐Żyw na popularno´┐Ż´┐Ż urz´┐Żdzenia maj´┐Ż znani ludzie, kt´┐Żrzy cz´┐Żsto maj´┐Ż przy sobie mp4 a ich fani nie tylko s´┐Żuchaj´┐Ż muzyki idoli, ale r´┐Żwnie´┐Ż kupuj´┐Ż najdro´┐Ższe modele.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  instytucja pa´┐Żstwowa
zdolno´┐Ż´┐Ż prawna
prawo karne wykrocze´┐Ż
katar
kara
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.