? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest model produkcyjny?

Poj´┐Żcie modelu produkcyjnego i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja modelu produkcyjnego napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

model produkcyjny - produkcyjny jest to projekt, bez kt´┐Żrego wi´┐Żkszo´┐Ż´┐Ż przedsi´┐Żbiorstw nie da´┐Żoby rady odpowiednio funkcjonowa´┐Ż. Ka´┐Żda firma produkuj´┐Żca dany towar musi odpowiednio wcze´┐Żnie przygotowa´┐Ż taki model produkcyjny. Ka´┐Żdy towar schodz´┐Żcy z linii produkcyjnej jest wcze´┐Żniej projektowany przez odpowiednich specjalist´┐Żw. Dzi´┐Żki temu proces jego wytwarzania jest jak najbardziej efektywny. Ludzie pracuj´┐Żcy wed´┐Żug takiego modelu produkcyjnego s´┐Ż wstanie wykona´┐Ż go ca´┐Żkowicie perfekcyjnie. Dlatego tak bardzo istotne jest by wykona´┐Ż go dok´┐Żadnie i rzetelnie. W tym celu przedsi´┐Żbiorstwa zatrudniaj´┐Ż ca´┐Ż´┐Ż rzesz´┐Ż specjalist´┐Żw, dla kt´┐Żrych stworzenie takie projektu jest chlebem powszednim. Dana firma dzi´┐Żki takiemu modelowi rozwija si´┐Ż znacznie szybciej.

Model produkcyjny jest zarezerwowany tylko dla przedsi´┐Żbiorstw, kt´┐Żre k´┐Żad´┐Ż ogromny nacisk na powtarzalno´┐Ż´┐Ż danego produktu. W tym przypadku najcz´┐Żciej najwa´┐Żniejsza jest ilo´┐Ż´┐Ż, ale dzi´┐Żki takiemu modelowi produkcyjnemu jako´┐Ż´┐Ż takiego produktu jest ca´┐Ży czas niezmienna. To sprawia, ´┐Że marka danej firmy pozostaje ca´┐Ży czas na najwy´┐Ższym poziomie. Ka´┐Żde szanuj´┐Żce si´┐Ż przedsi´┐Żbiorstwo nie mo´┐Że pozwoli´┐Ż sobie by przej´┐Ż´┐Ż obok modelu produkcyjnego.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  chrapanie
prawa cz´┐Żowieka
prawda historyczna
polityka
jednostka
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.