? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest moda?

Poj´┐Żcie mody i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja mody napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

moda - to inaczej m´┐Żwi´┐Żc zbiorowa ch´┐Ż´┐Ż spo´┐Żecze´┐Żstwa do na´┐Żladowania okre´┐Żlonych wzorc´┐Żw oraz zachowa´┐Ż. Moda to poj´┐Żcie, kt´┐Żre najcz´┐Żciej kojarzy si´┐Ż z naszym ubiorem oraz imprezami, w trakcie kt´┐Żrych organizowane s´┐Ż pokazy mody, czyli po prosty- pokazy nowych kolekcji ubra´┐Ż znanych i mniej znanych projektant´┐Żw. Jednak moda to nie tylko nasz ubi´┐Żr. Poj´┐Żcie to wyst´┐Żpuje r´┐Żwnie´┐Ż w wielu innych dziedzinach naszego ´┐Życia. Moda mo´┐Że na przyk´┐Żad dotyczy naszego wygl´┐Żdu. W tym przypadku b´┐Żdziemy naszym wygl´┐Żdem starali si´┐Ż na´┐Żladowa´┐Ż konkretne osoby czy style, kt´┐Żre nam si´┐Ż spodoba´┐Ży, lub kt´┐Żre okre´┐Żlane bywaj´┐Ż przez spo´┐Żecze´┐Żstwo jako modne. Je´┐Żli co´┐Ż jest modne, to znaczy, ´┐Że ka´┐Żdy z nas powinien to mie´┐Ż, nosi´┐Ż czy kupi´┐Ż.

Moda mo´┐Że dotyczy´┐Ż na przyk´┐Żad stylu i sposobu zachowania. Istnieje szereg zachowa´┐Ż, kt´┐Żre okre´┐Żlane bywaj´┐Ż mianem modnych lub niemodnych. Po tych zachowaniach jedni ludzie oceniaj´┐Ż drugich. Moda dotyczy tak´┐Że dziedzin takich jak muzyka czy sztuka. W obu dziedzinach pojawiaj´┐Ż si´┐Ż co jaki´┐Ż czas nowe modne style. Moda narzuca nam zatem w pewnym sensie czego mamy s´┐Żucha´┐Ż i co ogl´┐Żda´┐Ż. Czy to pozytywne zjawisko? C´┐Ż, do ko´┐Żca nie wiadomo. Moda bowiem nie pozwala do ko´┐Żca na dokonanie w´┐Żasnych wybor´┐Żw, narzucaj´┐Żc z g´┐Żry okre´┐Żlone rozwi´┐Żzania.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  ochrona praw
domena firmy
woda
FTP
dystrybucja fizyczna
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.