? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest maraska?

Poj´┐Żcie maraski i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja maraski napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

maraska - to nic innego, jak wisienka, kt´┐Żr´┐Ż wykonuje si´┐Ż z syropu lub ewentualnie z likieru. Najcz´┐Żciej jest ona czerwona. Lecz mo´┐Żna j´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż spotka´┐Ż w kolorze zielonym, ´┐Ż´┐Żtym, a nawet- niebieskim. To idealny spos´┐Żb na to, by urozmaici´┐Ż pod wzgl´┐Żdem smakowym i kolorystycznym przygotowywane przez nas napoje.

Maraska bardzo cz´┐Żsto wykorzystywana bywa do ozdabiania r´┐Żnorodnych napoj´┐Żw czy drink´┐Żw. Najcz´┐Żciej dodaje si´┐Ż j´┐Ż do drinka zamiast plasterka pomara´┐Żczy czy te´┐Ż limonki. Jest doskona´┐Ż´┐Ż alternatywa dla naturalnych dodatk´┐Żw w postaci wisienek, kt´┐Żre przecie´┐Ż nie s´┐Ż dla nas dost´┐Żpne przez ca´┐Ży rok. Marask´┐Ż mo´┐Żna r´┐Żwnie´┐Ż ´┐Ż´┐Żczy´┐Ż z wieloma innymi dodatkami. Najcz´┐Żciej dekoracja, poza marask´┐Ż, z´┐Żo´┐Żona jest z li´┐Żci mi´┐Żty, truskawek, malin, plastr´┐Żw mango, plasterk´┐Żw cytryny, plasterk´┐Żw limonki, a nawet kawa´┐Żk´┐Żw melona czy ananasa.

Ka´┐Żdy na pewno widzia´┐Ż kiedy´┐Ż marask´┐Ż, chocia´┐Ż okre´┐Żlenie to nie jest do´┐Ż´┐Ż dobrze przez nas znane. Mogli´┐Żmy j´┐Ż nawet pr´┐Żbowa´┐Ż, a po prostu nie zwr´┐Żcili´┐Żmy uwagi na to, ´┐Że jest to „sztuczna” wisienka. Jednak ta forma przystrajania deser´┐Żw czy drink´┐Żw staje si´┐Ż coraz bardziej popularna i coraz cz´┐Żciej wykorzystywana w wielu restauracjach.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  denotacja
kartoteka
ftyzjopulmonologia
rewaluacja
eksporter
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  mobbing
orgazm
dewaluacja
poda´┐Ż turystyczna
sterowanie
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.