? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest logistyka?

Poj´┐Żcie logistyki i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja logistyki napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

logistyka - proces planowania, koordynacji i kontroli przep´┐Żywu materia´┐Ż´┐Żw, surowc´┐Żw, czynno´┐Żci zwi´┐Żzanych z ich magazynowaniem, czynno´┐Żci manipulacyjnych towar´┐Żw, opakowania, magazynowania i przep´┐Żywu wyrob´┐Żw gotowych oraz informacji z tym zwi´┐Żzanych od miejsc ich wytworzenia do ostatecznego odbiorcy - maj´┐Żcy na celu obni´┐Żk´┐Ż og´┐Żlnych koszt´┐Żw przy utrzymaniu odpowiedniego poziomu obs´┐Żugi klient´┐Żw.

Pocz´┐Żtki logistyki gospodarczej si´┐Żgaj´┐Ż lat 40-tych i 50-tych, kt´┐Żre w historii zapisa´┐Ży si´┐Ż jako powojenny okres boomu gospodarczego. W tym czasie powi´┐Żkszy´┐Ż si´┐Ż asortyment konkuruj´┐Żcych ze sob´┐Ż towar´┐Żw i powsta´┐Ży supermarkety. Ubocznym skutkiem tego by´┐Żo pojawienie si´┐Ż nieznanych dot´┐Żd problem´┐Żw dotycz´┐Żcych zaopatrzenia i dystrybucji.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  zesp´┐Ż
bruzdkowanie
owodnia
zdolno´┐Ż´┐Ż prawna
racjonalizacja
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.