? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest konfekcja?

Poj´┐Żcie konfekcji i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja konfekcji napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

konfekcja - jest to termin u´┐Żywany w modzie i krawiectwie. Okre´┐Żla ono dan´┐Ż grup´┐Ż produkt´┐Żw krawieckich. Przyk´┐Żadem mo´┐Że by´┐Ż konfekcja dzieci´┐Żca, w kt´┐Żrej sk´┐Żad wchodz´┐Ż wszystkie ubranka, w kt´┐Żrych chodz´┐Ż nasze pociechy.

Oczywi´┐Żcie taka konfekcja mo´┐Że obejmowa´┐Ż wiele dziedzin. Innymi jej rodzajami s´┐Ż konfekcje m´┐Żskie czy ´┐Że´┐Żskie. Czasami mo´┐Że ona ´┐Żwiadczy´┐Ż do przynale´┐Żno´┐Żci danego cz´┐Żowieka do poszczeg´┐Żlnych grup zawodowych czy kulturowych. Przyk´┐Żadowo ka´┐Żdy z nas jest w stanie rozpozna´┐Ż przedstawicieli s´┐Żu´┐Żb mundurowych czy fan´┐Żw zespo´┐Ż´┐Żw heavy metalowych. Oczywi´┐Żcie nie zawsze tak jest, jednak wi´┐Żkszo´┐Ż´┐Ż subkultur czy zawod´┐Żw charakteryzuje si´┐Ż specyficznym ubraniem uto´┐Żsamianym tylko z nimi. Wiele os´┐Żb w ten spos´┐Żb pr´┐Żbuje zwr´┐Żci´┐Ż na si´┐Ż otoczenie. Jest to zazwyczaj widoczne w´┐Żr´┐Żd m´┐Żodzie´┐Ży, kt´┐Żrzy w´┐Ża´┐Żnie przechodz´┐Ż buntowniczy wiek.

Istnieje tak´┐Że jedna grupa ubra´┐Ż, kt´┐Żra nie ma nic wsp´┐Żlnego z lud´┐Żmi. S´┐Ż to ubrania dla zwierz´┐Żt. Nie raz widzimy przechadzaj´┐Żce si´┐Ż starsze panie z pudelkami, kt´┐Żre maj´┐Ż na sobie r´┐Żnego rodzaju kubraczki czy fartuszki. Oczywi´┐Żcie nie jest to naturalne, jednak wiele os´┐Żb krzywdzi swoich pupili przebieraj´┐Żc jest wed´┐Żug swojego uznania.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  us´┐Żuga
reintegracja
agresja
my´┐Żlenie grupowe
poczta elektroniczna
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.