? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest java?

Poj´┐Żcie javy i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja javy napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

java - buduje i przedstawia tre´┐Żci multimedialne umieszczone na stronach internetowych. Termin ten mo´┐Żna rozumie´┐Ż w dwojaki spos´┐Żb. Jako j´┐Żzyk JAVA i jako oprogramowanie.

J´┐Żzyk JAVA to j´┐Żzyk stworzony dla programist´┐Żw stron www. U´┐Żywany dla budowania dynamicznych stron internetowych. Odpowiada za funkcje multimedialne. Obecnie jeden z popularniejszych j´┐Żzyk´┐Żw webmasterkich. U´┐Żywany w du´┐Żych korporacjach jak i na uczelniach wy´┐Ższych. Pozwala na pisanie zaawansowanych stron ze sklepami internetowymi, forami, budowanie odtwarzaczy multimedialnych on-line.

Oprogramowanie JAVA to darmowy software umo´┐Żliwiaj´┐Żcy prawid´┐Żowe odczytywanie stron www przez wszystkie przegl´┐Żdarki internetowe. Poniewa´┐Ż praktycznie ka´┐Żdy portal w sieci zawiera elementy dynamicznego j´┐Żzyka JAVA, potrzebna jest technologia, kt´┐Żra j´┐Ż prawid´┐Żowo odtworzy. Po ´┐Żci´┐Żgni´┐Żciu z oficjalnej strony i zainstalowaniu, oprogramowanie wsp´┐Żdzia´┐Ża z przegl´┐Żdark´┐Ż i pracuje ‘w tleÔÇÖ. O jej dzia´┐Żaniu u´┐Żytkownik dowiaduje si´┐Ż poprzez prawid´┐Żowo wczytane strony, informacje o uaktualnieniach lub w momencie logowania gier internetowych, chat´┐Żw, stron zawieraj´┐Żcych odtwarzacze multimedialne.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  heurystyka reprezentatywno´┐Żci
Jezioro Pomorze
hymn
pomoc
diagram
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.