? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest inspiracja?

Poj´┐Żcie inspiracji i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja inspiracji napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

inspiracja - jest to jedno ze zjawisk bez kt´┐Żrych nie by´┐Żoby sztuki, wynalazk´┐Żw. Dzi´┐Żki inspiracji, natchnieniu powstawa´┐Ży najwi´┐Żksze dzie´┐Ża literatury. Inspiracj´┐Ż mo´┐Że by´┐Ż wszystko. Mo´┐Że to by´┐Ż obejrzany wsch´┐Żd s´┐Żo´┐Żca, mo´┐Że to by´┐Ż do´┐Żwiadczone jakie´┐Ż wielkie uczucie, a mo´┐Że to by´┐Ż po prostu ten moment, w kt´┐Żrym dostajemy jakiego´┐Ż ol´┐Żnienia.

Inspiracja towarzyszy wszystkim tym, kt´┐Żrzy tworz´┐Ż. Bardzo cz´┐Żsto inspiracj´┐Ż czerpiemy z natury. Jednak´┐Że r´┐Żwnie cz´┐Żsto jest to jakie´┐Ż z´┐Że do´┐Żwiadczenie. Cz´┐Żsto jest to na przyk´┐Żad rozstanie, samotno´┐Ż´┐Ż. W zasadzie takie do´┐Żwiadczenia s´┐Ż potrzebne ´┐Żeby mo´┐Żna stworzy´┐Ż co´┐Ż wi´┐Żkszego. W epoce romantyczno´┐Żci tylko i wy´┐Ż´┐Żcznie do´┐Żwiadczenia powoduj´┐Żce b´┐Żl i cierpienie dawa´┐Ży prawdziwe natchnienie i by´┐Ży inspiracj´┐Ż.

Trzeba jednak powiedzie´┐Ż, ´┐Że dla ka´┐Żdego inspiracj´┐Ż do tworzenia mo´┐Że by´┐Ż zupe´┐Żnie co´┐Ż innego. Inspiracja jest bowiem tym nienamacalnym do´┐Żwiadczeniem, kt´┐Żrego nie da si´┐Ż ´┐Żatwo okre´┐Żli´┐Ż, jednoznacznie zdefiniowa´┐Ż. Inspiracja mo´┐Że by´┐Ż czerpana dos´┐Żownie ze wszystkiego i z niczego jednocze´┐Żnie.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  Grappa
kana´┐Ż dystrybucji
bezpiecze´┐Żstwo
promieniowanie
rzadko´┐Ż´┐Ż
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.