? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest hotel?

Poj´┐Żcie hotelu i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja hotelu napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

hotel - przez to poj´┐Żcie nale´┐Ży rozumie´┐Ż obiekt, kt´┐Żry ´┐Żwiadczy odp´┐Żatnie us´┐Żugi noclegowe. Cech´┐Ż charakterystyczn´┐Ż hoteli jest to, ´┐Że osoby korzystaj´┐Żce z tych us´┐Żug przebywaj´┐Ż w hotelu zazwyczaj przez kr´┐Żtki okres. W Polsce o hotelu m´┐Żwimy, gdy posiada on przynajmniej 10 pokoi. Pokoje mog´┐Ż by´┐Ż jednoosobowe, dwuosobowe, a tak´┐Że wieloosobowe.

Hotele poza umo´┐Żliwieniem noclegu oferuj´┐Ż tak´┐Że szereg innych us´┐Żug. W hotelach znajduj´┐Ż si´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż restauracje, w kt´┐Żrych klienci mog´┐Ż si´┐Ż posili´┐Ż. W hotelach o wysokim standardzie mog´┐Ż by´┐Ż nawet kasyna i inne rozrywki.

W zale´┐Żno´┐Żci od jako´┐Żci pomieszcze´┐Ż i oferowanych us´┐Żug przez hotel, mo´┐Żemy podzieli´┐Ż je na 6 kategorii standardowych. Hotele mog´┐Ż, wi´┐Żc by´┐Ż jednogwiazdkowe, dwugwiazdkowe, trzygwiazdkowe, czterogwiazdkowe, pi´┐Żciogwiazdkowe, a tak´┐Że o standardzie powy´┐Żej pi´┐Żciu gwiazdek.

Na standard hoteli, poza jako´┐Żci´┐Ż us´┐Żug i warunkach panuj´┐Żcych w jego pomieszczeniach ma bardzo du´┐Ży wp´┐Żyw r´┐Żwnie´┐Ż lokalizacja. Decyzj´┐Ż o standardzie w danym hotelu, czyli o ilo´┐Żci gwiazdek wydaje w Polsce wojewoda. Hotel nale´┐Ży odr´┐Żni´┐Ż od innych obiekt´┐Żw hotelarskich, jak na przyk´┐Żad pensjonaty, motele, schroniska itp.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  park
sprawiedliwo´┐Ż´┐Ż
mi´┐Żnie brzucha
Grappa
migracja
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.