? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest handel?

Poj´┐Żcie handlu i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja handlu napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

handel - najbardziej rozwini´┐Żta forma procesu cyrkulacji i obrotu towarowego, w kt´┐Żrej pojawia si´┐Ż pieni´┐Żdz jako po´┐Żrednik wymiany. Sfera, w kt´┐Żrej ma miejsce dokonywanie w spos´┐Żb zawodowy i wyspecjalizowany czynno´┐Żci po´┐Żrednictwa w sferze wymiany towarowej, tj. dokonywanie proces´┐Żw nabywania d´┐Żbr w sferze produkcji w celu dalszej ich sprzeda´┐Ży r´┐Żnym nabywcom.

W odr´┐Żnieniu od handlu inne formy obrotu towarowego, takie jak zbyt i zaopatrzenie materia´┐Żowo-techniczne maj´┐Ż charakter dzia´┐Żalno´┐Żci jednoramiennej polegaj´┐Żcej w pierwszym przypadku na bezpo´┐Żredniej sprzeda´┐Ży przez samych producent´┐Żw, b´┐Żd´┐Ż w przypadku drugim na zakupie przez producenta surowc´┐Żw, materia´┐Ż´┐Żw do w´┐Żasnych cel´┐Żw produkcyjnych.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  b´┐Żl ucha
furunku´┐Ż
bia´┐Żaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  referat
zabawa
koncepcja marketingowa
ba´┐Ż´┐Ż
edukacja
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.