? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest forum?

Poj´┐Żcie forum i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja forum napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

forum - serwis interaktywny. Portal internetowy, w kt´┐Żrym u´┐Żytkownicy mog´┐Ż umieszcza´┐Ż swoje opinie, dyskutowa´┐Ż na dany temat.

W dzisiejszych czasach, forum jest jednym z najpopularniejszych sposob´┐Żw na uzyskanie informacji i podzielenie si´┐Ż w´┐Żasnymi uwagami. Istniej´┐Ż miliony stron umo´┐Żliwiaj´┐Żcych pisanie komentarzy i prowadzenie wszelkich rozm´┐Żw. W sieci mo´┐Żna znale´┐Ż´┐Ż fora tematyczne, zamkni´┐Żte, otwarte, p´┐Żatne i wiele innych. Ta forma dyskusji jest wyj´┐Żtkowo promowana ze wzgl´┐Żdu na powszechno´┐Ż´┐Ż Internetu i bardzo cz´┐Żsto anonimowo´┐Ż´┐Ż wypowiedzi. ´┐Żeby umie´┐Żci´┐Ż post na forum nie trzeba podpisywa´┐Ż si´┐Ż imieniem i nazwiskiem, wystarczy nick.

Fora dyskusyjne cz´┐Żsto posiadaj´┐Ż filtry cenzuruj´┐Żce wulgaryzmy. Niestety cz´┐Żstym zjawiskiem jest publikowanie pom´┐Żwie´┐Ż dotycz´┐Żcych os´┐Żb publicznych. W´┐Ża´┐Żciciel portalu nie ma praktycznie szans na weryfikowanie ka´┐Żdej informacji pojawiaj´┐Żcej si´┐Ż podczas dyskusji. Jedyne co mo´┐Że zrobi´┐Ż to usun´┐Ż´┐Ż taki post na pro´┐Żb´┐Ż osoby bezpo´┐Żrednio zainteresowanej.

Internetowe serwisy proponuj´┐Żce fora publiczne s´┐Ż bardzo znane i popularne. Pozwalaj´┐Ż na wymian´┐Ż opinii i informacji pomi´┐Żdzy u´┐Żytkownikami na ca´┐Żym ´┐Żwiecie.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  prawo karne wojskowe
pas nadbrze´┐Ży
gildia
PFCC
arkusz kalkulacyjny
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.