? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest bank wirtualny?

Poj´┐Żcie bank wirtualnego i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja bank wirtualnego napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

bank wirtualny - (oddzia´┐Ż elektroniczny) jest to bank, kt´┐Żry nie posiada plac´┐Żwek rzeczywistych, a korzystanie z niego wymagana za´┐Żo´┐Żenia oddzielnego konta. Banki takie narzucaj´┐Ż limity dzienne na wykonywane operacje i nie zezwalaj´┐Ż na ich przekroczenie. Dodatkowo klient otrzymuje kart´┐Ż p´┐Żatnicz´┐Ż. Wszelkie prowizje i op´┐Żaty za korzystanie z rachunku elektronicznego w takim oddziale s´┐Ż znacznie zredukowane lub bezp´┐Żatne.

Kontakt z takim bankiem odbywa si´┐Ż przez telefon, poczt´┐Ż e-mail lub te´┐Ż zwyk´┐Ży list. Banki, kt´┐Żre za jedyny sw´┐Żj cel stawiaj´┐Ż obs´┐Żug´┐Ż internetowych rachunk´┐Żw elektronicznych, wyr´┐Żniaj´┐Ż si´┐Ż nowoczesn´┐Ż obs´┐Żug´┐Ż i dobrymi zabezpieczeniami.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  sepsa
przep´┐Żywy realne
ADC
stal
przerost prostaty
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.