? Co to jest? - S│ownik internetowy

S´┐Żownik internetowy
poj´┐Żcia, definicje, terminy...

Wyszukaj has´┐ŻoSpis alfabetyczny wszystkich poj´┐Ż´┐Ż

Dodaj stron´┐Ż do ulubionych


 

 
S│ownik internetowy
 
   

Co to jest adres ip?

Poj´┐Żcie adresu ip i dok´┐Żadne informacje wyja´┐Żniaj´┐Żce ten termin. Definicja adresu ip napisana w spos´┐Żb zrozumia´┐Ży.

adres ip - jest bardzo specyficzny. W dzisiejszych czasach gdy informatyka rz´┐Żdzi ´┐Żwiatem nikt nie wyobra´┐Ża sobie ´┐Życia bez adresu ip. Ka´┐Żdy cz´┐Żowiek, kt´┐Żry ´┐Żyje w sieci ma przydzielony taki adres ip. Bez niego nikt z nas nie m´┐Żg´┐Żby sprawnie porusza´┐Ż si´┐Ż po sieci internetowej. Ka´┐Żda strona internetowa czy forum ma sw´┐Żj adres ip, kt´┐Żry w odpowiedni spos´┐Żb segreguje nas.

Jest to bardzo wa´┐Żne, gdy´┐Ż sie´┐Ż internetowa mo´┐Że powodowa´┐Ż szereg zagro´┐Że´┐Ż z kt´┐Żrymi powinni´┐Żmy skutecznie walczy´┐Ż. Dzi´┐Żki temu, ´┐Że ka´┐Żdy z nas ma przypisany poszczeg´┐Żlny adres ip policja mo´┐Że skutecznie walczy´┐Ż z przest´┐Żpcami komputerowymi. Walka z piractwem przynosi o wiele wi´┐Żksze ´┐Żniwa dzi´┐Żki temu, ´┐Że mo´┐Żemy zlokalizowa´┐Ż takiego przest´┐Żpc´┐Ż w´┐Ża´┐Żnie dzi´┐Żki adresowi ip. Ale nie tylko piractwo komputerowe jest w ten spos´┐Żb zwalczane. Bardzo wielu pedofil´┐Żw dzia´┐Ża w sieci, gdy´┐Ż wydaje im si´┐Ż, ´┐Że w ten spos´┐Żb mog´┐Ż pozwoli´┐Ż sobie na swoj´┐Ż dewiacj´┐Ż. Na szcz´┐Żcie dzi´┐Żki temu, ´┐Że jeste´┐Żmy w stanie wychwyci´┐Ż poszczeg´┐Żlne adresy ip schwytano ju´┐Ż wielu dewiant´┐Żw, kt´┐Żrzy zagra´┐Żali naszym pociechom. Sie´┐Ż internetowa rozrasta si´┐Ż przera´┐Żaj´┐Żcym tempie, dlatego tak bardzo istotnym jest to by kto´┐Ż to wszystko skutecznie kontrolowa´┐Ż.

 

     
Najnowsze poj´┐Żcia
  anoreksja
biegunka
astma atopowa
bia´┐Żaczka
furunku´┐Ż
 

 

     
Losowe poj´┐Żcia
  gor´┐Żczka trzydniowa
racjonalizacja
pr´┐Żg rentowno´┐Żci
silnik
kobieta
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o s´┐Żowniku
wsp´┐Żpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrze´┐Żone.

   
reklama  
     
   

Internetowy s´┐Żownik w kt´┐Żrym mo´┐Żesz znale´┐Ż´┐Ż terminy, zagadnienia oraz definicje i poj´┐Żcia wyja´┐Żnione w przyst´┐Żpny i jasny spos´┐Żb.