? Co to jest? - Słownik internetowy

Słownik internetowy
pojęcia, definicje, terminy...

Wyszukaj hasłoSpis alfabetyczny wszystkich pojęć

Dodaj stronę do ulubionych


 

 
Słownik internetowy
 
   

Co to jest efektywność pracy?

Pojęcie efektywności pracy i dokładne informacje wyjaśniające ten termin. Definicja efektywności pracy napisana w sposób zrozumiały.

efektywność pracy - jest pojęciem ekonomicznym, poprzez które rozumieć należy chęć wprowadzenia jak największych zysków do firmy i dlatego wprowadzają produktywne wykorzystywanie czasu pracy.

Przede wszystkim zagadnienie ma na celu podjęcie decyzji jakie czynności pracownicy mogą wykonywać w jak najkrótszym czasie. Takie rozwiązania nadają się zarówno dla dużych jak i małych firm. Głównym powodem, dla którego wprowadzane jest zwiększanie zysków przedsiębiorstwa. Efektywność zyskuje się dzięki szybkiemu dostępowi do informacji oraz sprawnej komunikacji między pracownikami. Firmy, w których powinien nastąpić rozwój firmy powinny wprowadzić ulepszenia biznesowe z wykorzystaniem najnowszej technologii.

Uproszczenie i usprawnienie procesów biznesowych obniża koszty i podnosi efektywność. Wprowadzana zmiana zarządzania ma na celu ulepszanie pracy całego zespołu. Wszystkie firmy szukają oszczędności a w większości przypadków należy tylko zmienić organizację czasu pracy a zyski będą większe. Przeprowadzane badania pokazują, że nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie dodatkowych dni pracujących czy zwiększenie godzin pracy. Umiejętnie wykorzystany czas pracy przyniesie korzyści nie tylko pracodawcy, ale również wszystkim pracownikom.

 

     
Najnowsze pojęcia
  ból ucha
furunkuł
białaczka
biegunka
astma atopowa
 

 

     
Losowe pojęcia
  ubóstwo
konsument
alimenty
statut
handel
 

 

 

 

 
 

informacje

   

informacje o słowniku
współpraca i kontakt

 
   

Copyright © cotojest.info 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.

   
reklama  
     
   

Internetowy słownik w którym możesz znaleźć terminy, zagadnienia oraz definicje i pojęcia wyjaśnione w przystępny i jasny sposób.